Latvijas kamaniņu sporta izlases sezonas sākums

Latvijas kamaniņu sporta izlase pēc laba sezonas sākuma uz brīdi atgriezusies Siguldā, bet jau svētdien dosies atpakaļ uz Vāciju, kur turpinās sezonu. Sezonas sākumu vērtē Matīss Timofejevs.

Kamaniņu sporta izlase vasarā aizvadīja daudzveidīgu sagatavošanās posmu. Komandā ienāca jaunie sportisti Gints Bērziņš, Sigita Bērziņu un Elīna Vītola. Konkurence par vietu sastāvā kļuva daudz spraigāka.

Līdzšinējos sešos posmos Latvija gana regulāri kāpusi uz goda pjedestāla – tas izdevies gan vīriem, gan dāmām, gan divniekiem.

Intervija - Kristaps Mauriņš, Latvijas Kamaniņu sporta izlases treneris

Divnieku konkurencē kopvērtējumā augstajā piektajā vietā atrodas brāļi Šici, Vinterbergā viņiem izdevās izcīnīt trešo vietu. Savukārt starp dāmām vislabāk veicies Elīzai Tīrumai. Vinterbergā izcīnīta bronza, bet kopvērtējumā viņa ir piektā.

Intervija - Elīza Tīruma, kamaniņu braucēja

Sieviešu konkurencē labi jūtas arī Kendija Aparjode, kura kopvērtējumā ir astotā, bet Oberhofā izcīnīja trešo vietu. Vīriem neviena latvieša nav starp kopvērtējuma labākajiem 12. Tas gan saistīts ar to, ka traumā iedzīvojies Kristers Aparjods – līdz tai viņa sezona bija gana laba – Altenbergas trasē viņš izcīnīja bronzu.

Intervija - Kristaps Mauriņš, Latvijas Kamaniņu sporta izlases treneris

Siguldā Latvijas kamaniņu braucēji aizvada braucienus pat svētku dienās. Tas arī saprotams – jau otrajā janvārī Kēnigzes trasē Vācijā norisināsies nākamais PK posms. Bet otrajā janvāra nedēļā Siguldas trasē Eiropas čempionāts.