FIBA 3x3 basketbols. Pasaules tūres fināls

Pasaules tūres finālā 3 x 3 basketbolā šovakar mūsu komanda «Rīga» ceturtdaļfinālā pārspēja Serbijas «Ub» komandu un tūdaļ pusfinālā tiksies ar pašlaik LTV7 turnīrs notiek Džidā, Saūda Arābijā.

Jau Vakar Latvijas komandai uzvaras abās apakšgrupas spēlēs, abas cīņas gan dramatiskas, uzvaras galotnēs, vienā spēlē arī pagarinājumā. «Rīga» ieņēma pirmo vietu grupā,. Šāvakara pretinieki otrie savā apakšgrupā. Jau izcils sākums padevās pret serbiem – ātri vien 10–2, pēc tam 16-8, kad puse spēles laika, piecas minūtes.

Temps gan šajā spēlē augsts, par neko nevar justies drošs, bet mūsējie uzvaru nosargāja. Vēl vairāk uzvaras grozs un 21-11 , nebija pat jāaizvada viss spēle laiks, nepilnas četras minūtes nekā paredzēts un jau sasniegts skaitlis 21, kas pietiek uzvarai. Rīgas komandā Krūmiņš, Lasmanis, Miezis un Čavars. Pusfinālā tātad tika pa komandai no Latvijas un Lietuvas un divas Serbijas vienības.