Latvijas sieviešu handbola virslīga. "Stopiņu NHK" - "LSPA"

Latvijas sieviešu handbola virslīgā kārtējo panākumu guvušas «Stopiņu NHK» spēlētājas, kas turnīra piektajā kārtā pārspēja pieticīgi spēlējošo «LSPA» komandu. Jāatzīmē, ka studentes cīņu aizvadīja minimālā sastāvā, tas ir - bez rezervistēm. Šādā situācijā viņas mājiniecēm spēja pretoties līdzvērtīgi tikai pirmās minūtes. Turpinājumā laukumā saimniekoja Stopiņu handbolistes, kuras puslaiku pabeidza 16-10 savā labā.

Otrajā spēles daļā Stopiņu vienība, spēlējot pacietīgi un plaši variējot ar sastāvu, savu pārākumu tikai pieaudzēja, līdz tas sasniedza maksimumu – 13 vārtus. Pēdējās minūtēs viešņas mazliet to sadeldēja, bet tik un tā uzvaru ar 32-21 guva «Stopiņu NHK» handbolistes.

Intervija - Elza Seržante, «Stopiņu NHK» handboliste

Ar četrām uzvarām un vienu neizšķirtu Stopiņu komanda joprojām ir turnīra līdere. Taču jāņem vērā, ka tuvākās sekotājas - «Latgols» un «Jēkabpils SS» ir aizvadījušas mazāk spēles.