Latvijas kauss futbolā. Pusfināls. FK «Liepāja» - «Valmiera FC»

Spēli bija paredzēts uzsākt 13:00, bet to pārcelts uz 15:00. Tas tāpēc, ka «Valmieras» komandai, kas īslaicīgi nonāca kontaktā ar Covid-19 inficēto, bija jāgaida analīžu rezultāti. Visi analīžu rezultāti bija negatīvi un spēle varēja notikt.

Mača sākums bija smagnējs, Liepājai gan padevās ātra pāreja uzbrukumā. Vienā no šādām epizodēm, pēdējās cerības sodu pret Artūru Karašausku nopelnīja Kristers Lūsiņš - Valmierietis tika noraidīta no laukuma un Vidzemes komanda palika mazākumā. Valmiera 10 vīru sastāvā izveidoja labu iespēju gūt vārtus, bet senegàlietis Džibrils Gejs sita pāri vārtiem. Savukārt Liepājas piespēles soda laukumā palika bez rezultāta.

Otrā puslaika ievadā - mākslīgā apgaismojuma apstākļos, pieauga Liepājas spiediens un Dodo piespēli vārtu guvumā ar skaistu sitienu ar galvu pārvērta Karašausks. Liepājā vadībā ar 1-0. Artūrs precīzo sitienu atzīmēja ar emocionālām svinībām. Kurzemnieki turpināja radīt vienu momentu pēc otra. Karašauska piespēli realizēt spēja Eduards Tīdenbergs panākot 2-0 Liepājas labā. Tā arī spēle noslēdzās liepājniekiem uzvara ar 2-0.

Intervija - Artūrs Karašausks, FK «Liepāja» uzbrucējs

Latvijas kausa izcīņas finālā 8. novembrī  FK «Liepāja» spēlēs ar FK «Ventspils».

Komentāri

Kategorijas