Futbola klubu spēļu izloze un sarežģītie pretinieki

Šodien notikusi kvalifikācijas turnīra izloze futbolā Eiropas līgā. Savus pretiniekus uzzinājuši arī trīs Latvijas klubi. Par izlozi un izredzēm Matīs Timofejevs.

Vienīgā Latvijas komanda izsēto vidū bija FK «Ventspils» – loģiski, ka kurzemniekiem arī veiksmīgākā izloze. No iespējamajiem variantiem viņiem ielozēja vājāko – Moldovas piekto labāko komandu Tiraspoles «Dinamo-Auto». Ventspilniekiem par labu runā arī tas, ka spēle notiks viņu laukumā.

Eirokausu debitantei FK «Valmiera», ne tik veiksmīga izloze. Vidzemes kluba pretiniece būs Polijas 4. spēcīgākā komanda Poznaņas «Lech». Turklāt vienīgā spēle jāaizvada Polijā.

Visneveiksmīgākā izloze no Latvijas klubiem izvērtās «RFS». Latvijas kausa ieguvējai izbraukumā būs jāspēkojas ar astoņkārtējo Serbijas čempioni «Partizan».

Intervija - Māris Verpakovskis, «RFS» ģenerāldirektors

«RFS» par labu nācis tas, ka nupat pastiprināts sastāvs – komandai pievienojies aizsargs Vitālijs Jagodinskis, pussargs Jānis Ikaunieks un nigēriešu uzbrucējs Činonso Ofors. Rīdziniekim par labu nerunā kalendārs – spēle viesos pret «Partizan» 27. augustā, un jau pēc trim dienām Virslīgas mačs pret «Riga FC».

Intervija - Māris Verpakovskis, «RFS» ģenerāldirektors

Teju viss šajā duelī runā par labu «Partizan», bet skaidrs, ka karstasinīgie serbu līdzjutēji spēli neapmeklēs, jo visām UEFA spēlēm jānotiek bez skatītāju klātbūtnes.

Visas 1. kvalifikācijas kārtas spēles notiks 27. augustā un uzvarētāju noteiks vienā spēlē.

Komentāri

Kategorijas