вторник, 27. сентября

Vārda dienas: Ilgonis, Ādolfs

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

«TTT Rīga» savelk jostas un samazina valdes sastāvu

Visai grūti laiki slavenajiem sieviešu basketbola klubam «TTT Rīga». Viegli negāja jau pirms pandēmijas, tagad vēl vairāk jāsavelk jostas, samazināts arī valdes sastāvs. Turpina Andris Auziņš.

Titulētākā Latvijas sieviešu basketbola komanda «TTT Rīga» pirms mēneša saņēma plānoto finansējumu no Rīgas domes pagaidu administrācijas 150 tūkstošu eiro apmērā. Taču šī summa pagaidām ļāva vien norēķināties ar komandas spēlētājām, treneriem un kluba darbiniekiem, kuri algas nebija saņēmuši kopš pagājušā gada. Bet vēl palikuši nenomaksāti rēķini par dažādiem sezonas laikā pirktajiem pakalpojumiem. Situācija klubā nav rožaina, nākamsezon TTT būs jāveido jauna komanda ar daudz mazāku budžetu.

Intervija - Egils Lūsis, «TTT Rīga» ģenerālmenedžeris

Pastāv iespēja, ka ar abām spēlētājām līgumi tiks lauzti. Ja TTT neizdosies nodrošināt vismaz 700 tūkstošu eiro budžetu nākamajai sezonai, komanda piedalīsies vien Baltijas līgā un tur vairāk paļautos uz jaunajām latviešu basketbolistēm. Tādā gadījumā Eirolīgai TTT varēs teikt ardievas uz vairākām sezonām.

Intervija - Egils Lūsis, «TTT Rīga» ģenerālmenedžeris

Situāciju neuzlabo arī valdes samazināšana no pieciem uz trim cilvēkiem. Atlaistie valdes locekļi klubā darbojās desmit gadus. Iespējams, ka izmaiņas saistītas ar Rīgas Domes atlaišanu un politiskās varas maiņu galvaspilsētā. TTT kluba dibinātāji ir Rīgas Dome un Rīgas Satiksme. Jaunā valde nākamndēļ tiksies sanāksmē, kur savā starpā vienosies par Valdes priekšsēdētaja amatu, kuram vēlāk būs jāveic liels darbs, ja kluba īpašniekiem būs vēlme Rīgā saglabāt Eirolīgas līmeņa sieviešu basketbola klubu.

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]