LFF atbalsts biedriem un tiesnešiem

Futbola federācijas valde apstiprinājusi nolikumu federācijas biedru un tiesnešu vienreizējam atbalstam ārkārtas situācijas periodā. Kurām iestādēm finansiālais atbalsts nepieciešams visvairāk un kā to saņemt stāsta Matīss Timofejevs.

Futbola federācija ārkārtas situācijas apstākļos biedru atbalstam atradusi 100 tūkstošus eiro. Tas lielā mērā iespējams, jo pieaudzis UEFA programmas Hat-trick atbalsts, turklāt šobrīd atļauts līdzekļus izmantot ne tikai sākotnēji iecerētajām programmām.

Intervija - Edgars Pukinsks, LFF ģenerālsekretārs

Šo periodu vieglāk pārdzīvo sporta skolas, kā arī futbola skolas un klubi, kuri atzīti par akadēmijām. Tām finansiālais stāvoklis ir gana stabils.

Intervija - Edgars Pukinsks, LFF ģenerālsekretārs
Intervija - Olafs Pulks, JDFS «Alberts» valdes priekšsēdētājs

Attālināti strādā arī sporta kluba Super Nova un citu akadēmiju treneri. Gan «Alberts», gan «Super Nova» ir sporta skolas un arī akadēmijas statuss, tāpēc ārkārtas stāvoklis tās pārlaiž gana mierīgi.

No LFF biedriem tikai 15% ir sporta skolas. Akadēmijas statuss ir vien 13 iestādēm. Mazajiem klubiem finansiālā situācija nav no stabilākajām.

Intervija - Jānis Engelis, SK «Super Nova» prezidents

LFF pieteikšanos vienreizējam atbalstam izveidojusi pavisam vienkāršu un sola pieteikumus izskatīt nedēļas laikā, lai biedri finansējumu saņemtu pēc iespējas ātrāk.

Komentāri

Kategorijas