Latvijā atgriezies izlases futbolists Jānis Ikaunieks

Latvijas futbola Virslīgas klubi treniņus atsāks nākamnedēļ, jo īpašās prasības treniņu atsākšanai prasa gana ilgu sagatavošanās laiku. Tikmēr Latvijā atgriezies izlases futbolists Jānis Ikaunieks. Viņš februārī noslēdza līgumu ar Norvēģijas klubu «Strømsgodset». Ar Jāni šodien sazinājās Matīss Timofejevs.

Jānis Ikaunieks līgumu ar Norvēģijas augstākās līgas klubu «Strømsgodset» noslēdza februāra sākumā. Sadarbības ilgums trīs gadi.

Intervija - Jānis Ikaunieks, «Strømsgodset» pussargs

Šī gada sākumā Ikaunieks komandai pievienojās uz pārbaudes laiku. Pēc līguma parakstīšanas turpināja trenēties ar komandu. Kad Norvēģijā sākās ārkārtas stāvoklis, Jānim trīs nedēļas nācās pavadīt mājas režīmā.

Intervija - Jānis Ikaunieks, «Strømsgodset» pussargs

«Strømsgodset» komanda visas Eiropas uzmanību izpelnījās 2015.g. Tad no šīs komandas uz karalisko Madrides «Real» pārgāja jaunais norvēģu super talants Martins Odegārds.

Intervija - Jānis Ikaunieks, «Strømsgodset» pussargs

Norvēģijā par futbola čempionāta uzsākšanu lems nākamās nedēļas sākumā. Reālākie varianti ir jūnija vidus, vai jūlija sākums. Pirms tam gan ļaujot komandām vismaz mēnesi trenēties un aizvadīt pārbaudes spēles.

Komentāri

Kategorijas