Latvijas sieviešu regbija izlase Konferences divīzijas spēlē izcīna pārliecinošu uzvaru pār Norvēģiju

5.0

Tā kā šī bija pirmā Latvijas sieviešu regbija izlases spēle, bija grūti prognozēt pret Norvēģijas regbistēm. Taču viss sākās un beidzās ļoti labi. Jau 7.minūtē vēsturisko pirmo piezemējumu Latvijas izlases labā izdarīja Jūlija Miķelsone. Pēc 5 minūtēm otro reizi bumbu ieskaites laukumā ienesa Marta Puķīte. Turpinājumā Latvijas regbistes veica vēl 4 piezemējumus, ko papildināju Hannas Evelīnes Neilandes 3 realizācijas sitieni, un, atpūtā ejot, rezultāts jau bija 36-0. Otrajā puslaikā mūsu regbistes veica vēl 2 piezemējumus, ko izdarīja Zane Sirsniņa un Patrīcija Paula Mūrniece. Bet Neilande trāpīja abus realizācijas sitienus, un spēle noslēdzās ar vairāk nekā pārliecinošu Latvijas izlases uzvaru pār Norvēģiju 50-0. Latvijas regbistes ieguva arī 1 papildpunktu par izdarītajiem 8 piezemējumiem.

Intervija - Zane Sirsniņa, Latvijas izlases regbiste

Nākamo Konferences divīzijas spēli Latvijas sieviešu regbija izlase aizvadīs oktobra beigās, kad Jelgavā uzņems Somijas izlase.