Latvijas sieviešu futbola kausa spēle "RFS Women" - "Riga FC Women"

0.0

Pirms nedēļas abas finālkomandas savā starpā tikās Virslīgas turnīra spēlē, un tad ar 3-2 pārāka bija "Riga Women" komanda. Līdz ar to viņas spēra platu soli pretī čempiona titulam, jo "RFS Women" apsteidza jau par sešiem punktiem. Kausa fināls bija iespēja RFS revanšēties. Pirmajā puslaikā vārtu gūšanas izdevību nebija daudz. Vienreiz Riga trāpīja pa vārtu pārliktni. Bet RFS atbildēja ar Alīnas  Ansones sitienu. Puslaika beigās pārsvars un pāris pusizdevības radās Riga futbolistēm. Otrajā puslaikā iniciatīva pārgāja RFS. Viņas uzbruka daudz vairāk un divreiz tikai Riga vārtsardze Enija Anna Vaivode glāba no nepatikšanām. Pirmo reizi pēc Anastasijas Čemirtānes sitiena, otrreiz pēc Anastasijas Poļuhovičas reida. Izšķirošais brīdis notika 10 minūtes pirms spēles beigām, kad pēc centrējuma Riga futboliste Anna Kristīne Gornela ieraidīja bumbu savas komandas vārtos. Vairāk vārti netika gūti, un uzvaru ar 1-0 un Latvijas kausu ieguva "RFS Women" futbolistes.