Latvijas futbola virslīgā aizvadītas divas spēles

Latvijas futbola virslīgā divas spēles. Riga FC nosargāja minimālu uzvaru pār Mettu, bet Auda pārspēja Tukumu vairāk Normunds Melderis.

FK "Auda" - FK "Tukums 2000 / Telms"

Mežaparka laukumā tikās tabulas viducī esošās – Audas un Tukums 2000 Telms vienības. Visu spēles laiku teritoriāls pārsvars piederēja laukuma saimniekiem, bet vārtu momentu bija ļoti maz. Pirmo no tiem Auda izveidoja 16.minūtē un pēc Alekseja Saveļjeva sitiena un rikošeta bumba nonāca tukumnieku vārtos. Otrajā puslaikā Audai joprojām piederēja iniciatīva, un vienā no epizodēm kļūdījās viesa aizsargi. To izmantoja Režinalds Ramires, kurš izgāja viens pret vienu ar Tukuma vārtsargu Sergeju Vilkovu un pārsvaru dubultoja. Spēle tā arī noslēdzās ar Audas uzvaru 2-0.

Intervija - Aleksejs Saveļjevs, FK "Auda" pussargs

Pēc šīs uzvaras Audas komanda pakāpās uz 5.vietu, bet Tukums 2000 joprojām ir vienu vietu augstāk 4.pozīcijā.

FK "Metta" - "Riga FC"

Kārtējo panākumu guvuši turnīra līderi Riga RC futbolisti, kas šodien pretinieku laukumā tika galā ar Mettas vienību. Tiesa, panākums nenāca tik viegli. Jau mača debijā rīdziniekus vadībā izvirzīja peruānis Luiss Iberiko. Otrā puslaika vidū nigērietis Taivo Abdulrahmans no tuvas distances otrreiz raidīja bumbu mājinieku cietoksnī. Taču jau pavisam drīz Mettas senegālietis Mohamets Korea vienus vārtus atguva. Pašās beigās Mettas snaiperis Bruno Melnis varēja panākt neizšķirtu, bet Rigas vārtus glāba Nils Puriņš. Līdz ar to Riga FC futbolisti nosargāja minimālu uzvaru ar 2-1, un joprojām ir vienīgie līderi.