"Ventspils" basketbolistiem pārliecinoša uzvara pār "Tartu" pirmajā LIBL ceturtdaļfināla spēlē

Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Ventspilnieki pret Tartu iesāka izcili – vien pašā spēles sākumā divreiz nonākot iedzinējos, bet jau pirmajā ceturtdaļā iekrājot 15 punktu pārsvaru. Desmitkārtējā Latvijas čempione cienīgi spēlēja aizsardzībā igauņu kluba basketbolistiem puslaikā ļaujot gūt vien 31 punktu. Tai skaitā neļaujot izpausties arī Tartu latviešu duetam Rinaldam Mālmanim un Dāvim Rozītim.

Tartu galvenais treneris Gundars Vētra pēc atpūtas uzlaboja Tartu komandas aizsardzību uz brīdi samazinot ventspilnieku pārsvaru līdz 14 punktiem, bet igauņu izrāvienu Ventspilnieki atspēlēja ar uzviju – pēdējā ceturtdaļā sasniedzot lielāko pārsvaru spēlē uzvarot spēli ar 103:69.

Intervija - Ronalds Zaķis, BK "Ventspils" centrs

Intervija - Rinalds Mālmanis, BK "Tartu Ulikool" uzbrucējs

Sērijā līdz divām uzvarām Ventspils tagad ir vadībā ar 1-0. Nākamā spēle Tartu jau trešdien. Arī pērn abas komandas tikās aci pret aci tieši ceturtdaļfinālā – toreiz Ventspils sēriju sāka ar uzvaru, bet zaudēja nākamās divas spēles un Tartu beigās izcīnīja Latvijas-Igaunijas līgas bronzu.