LIBL spēle "VEF Rīga" - BK "Ventspils"

Jau ierasto Latvijas basketbola līderu duelis allaž piesaistījis skatītāju uzmanība. Arī šoreiz Olimpiskā centra tribīnes bija gandrīz pilnas. Spēles sākums izvērtās negaidīts, jo kurzemnieku ātri ieguva 12-0 vadību. Pamazām iespēlējās arī vefieši, tomēr pēc pirmajām 10 minūtēm Ventspils priekšā ar 33-22. Otrajā ceturtdaļā viesu uzbrukums sāka buksēt, un rīdziniekiem izvedās viņus panākt, un turpinājumā jau ritēja līdzīga spēle. Puslaiks beidzās 48-47 kurzemnieku labā. Izšķirošie notikumi risinājās trešās ceturtdaļas beigās un ceturtās sākumā, kad pēc pamatīga izrāviena VEF ieguva jau taustāmu 15 punktu pārsvaru. Tagad jau Ventspils basketbolistiem argumenti vairs neatradās un rīdzinieki droši soļojas pretī uzvarai. Beigās VEF Rīga pārliecinošs panākums ar 99-76. Viņu rindās 21 punktu guva Gregorijs Vtingtons, bet 20 Roberts Blūms. Pēc uzvaras vefieši tabulā apdzina Prometey un pakāpās uz 2.vietu. Tiesa, Ukrainas klubam ir spēle rezervē. Savukārt Ventspils basketbolisti saglabā 4.pozīciju.