"Ventspils" LIBL spēlē atspēlējas un pieveic "TalTech"

Līdz regulārās sezonas beigām atlikušas 6, 7 spēles. Ventspilij uzvara ļoti nepieciešama, lai nostiprinātos labāko četriniekā, kas ceturtdaļfinālā dotu mājas spēļu priekšrocības. Turklāt kurzemnieku panākums palīdzētu Liepājai cīņā par iekļūšanu labāko astotniekā.

Tallinas Tehniskā Universitāte, kas tabulā ir 9. uzreiz aiz play-off robežas, sarīkoja mājiniekiem aukstu dušu. Viņi iesāka ar teicamu aizsardzību un bija precīzi uzbrukumā. Ievadā viņiem vadība ar 7-1. Ventspils daudz kļūdījās un viesi sešu punktu pārsvaru saglabāja līdz 1. ceturtdaļas beigām.

Pēc mazā pārtraukuma ventspilnieku aizsardzība turpināja buksēt. Igaunijas klubs spēja realizēt tālmetienus un audzēja pārsvaru. Puslaika izskaņā Ventspils spēja paātrināt spēli, rezultatīvi bija serbs Vasiļjevičs un Birkāns. Pēc pirmā puslaika kurzemniekiem tikai mīnus 3.

Otrā puslaika sākumā laukumā bija cita Ventspils komanda. Ļoti agresīvs basketbols un 10 gūti punkti pēc kārtas – tas ļāva pārņemt vadību.

Rezultatīvi spēlēja līderi – El Amins, Ausējs un Jaunzems. Kurzemnieki apgriezienus nesamazināja un svinēja uzvaru ar 101: 90.