Bots/Plūme Siguldā uzvar Pasaules kausa posmā kamaniņu sportā un kopvērtējumā ieņem 3. vietu

Pasaules kausa pēdējā posmā kamaniņu sportā uzvara Latvijas divniekam Mārtiņš Bots/Roberts Plūme. No Siguldas ziņo mūsu korespondents Normunds Melderis.

Pasaules kausa 9.posma pirmajā dienā tāpat kā pirms nedēļas visvairāk prieka Latvijas līdzjutējiem sagādāja divnieku ekipāžu starti. Mūsu līderi Mārtiņš Bots un Roberts Plūme atkal uzrādīja ātrākos laikus abos braucienos un sezonu noslēdza ar uzvaru.

Intervija - Roberts Plūme un Mārtiņš Bots, PK posma uzvarētāji

Otro vietu izcīnīja vācieši Tobiass Vendls un Tobiass Arlts, bet trešie bija austrieši Tomass Šteu un Volfgangs Kindls. Viņiem tika arī lielais Globuss par uzvaru sezonas kopvērtējumā. Otras Latvijas ekipāžas Eduards Šēvics Mikeļševis un Lūkas Krasts pieļāva kļūdas un palika astotie. Dāmu divniekiem labākās no latvietēm Anda Upīte un Zane Kaluma ieņēma sesto pozīciju.

Intervija - Zane Kaluma, Anda Upīte, PK posma 6. vieta ieguvējas

Uzvaru posmā svinēja vācietes Jesika Degenhardta un Šeina Rozentāle. Bet lielais Globuss tika Andrē Feterei un Marionai Oberhoferei no Itālijas. Dāmas un vīrieši šodien veica tikai 1.braucienu. Sievietēm pagaidām situācija izskatās cerīga. Aiz līderes vācietes Jūlijas Taubicas otrā ir Ieva Elīna Vītola, kas gan pati ar braucienu nebija apmierināta.

Intervija - Ieva Elīna Vītola, PK 2.vieta 1. braucienā

Turpat 3.pozīcijā atrodas Sigita Bērziņa, bet piektā ir Kendija Aparjode. Vīriešiem pēc 1.brauciena līderis ir Dominiks Fišnalers no Itālijas. Mūsu Kristers Aparjods ieņem 4.vietu, Kaspars Rinks ir septītais, bet Gints Bērziņš 9.vietā. Rīt Siguldā otrie braucien, kā arī komandu stafetes.