Latvijas sieviešu hokeja izlase aizvadījusi divas pārbaudes spēles pret Čehijas komandu "Through Genrations"

Latvijas sieviešu hokeja izlase aizvadījusi divas pārbaudes spēles ar Čehijas komandu "Through Genrations". Ja pirmajā mačā mūsējās piekāpās ar 0-1, tad otrajā spēja pārliecinoši revanšēties. Jau pirmajās minūtēs spēlējot mazākumā Līga Miljone guva pirmos vārtus. Tad pēc individuāla solo reida Miljone otrreiz pārspēja pretinieču vārtsardzi. Otrajā trešdaļā, izmantojot, čehiešu nesaprašanos Agnese Apsīte panāca jau 3-0. Pēc tam  atkal izcēlās Miljone, kura guva savus trešos vārtus spēlē. Pēdējā periodā jau vairāk uzbruka Čehijas komanda, tomēr pašās beigās jau raidot ripu tukšos vārtus, uzvaru ar 5-0 noformēja jau minētā Apsīte.

Intervija - Līga Miljone, Latvijas izlases kapteine

Pēc spēles pamatlaika sekoja piecu minūšu pagarinājums, kura laikā mūsu izlase guva divus vārtus. Arī noslēdzošajā soda metienu sērijā ar 1-0 pārākas bija Latvijas hokejistes.