"Ventspils" Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēlē pārspēj "Rīgas Zeļļus"

Sezonas otrajā Ventspils un Rīgas Zeļļu duelī ventspilnieki bija pamatīgi sasparojušies par iepriekš piedzīvoto zaudējumu un savās mājās zeļļus burtiski mala miltos – neticams 12:0 izrāviens, vēlāk pat 26:1. Milzīgs pārsvars desmitkārtējai Latvijas čempionei jau sākumā. Zeļļiem bumba grozam lidoja secen pat soda metienos, pirmie punkti no spēles zeļļiem vien sestajā minūtē. Brīnišķīgu enerģiju Zeļļiem ienesa amerikānis Ozborns, dodot ticību uz atspēlēšanos un puslaikā Ventspilij vien +15.

Pēc atpūtas komandām bumba grozā tik raiti vairs nekrita, bet venstspilnieki tāpat drošā pārsvarā. Zeļļi ar pamatīgu cīņassparu lēnu un pacietīgi centās glābt pirmajā ceturtaļā izlieto un tika pat līdz -4, Ventspili gan paglāba tālmetienu speciālisti un Ventspils pirmo reizi uzvar Zeļļus 100:92.

Intervija - Renārs Birkāns, BK "Ventspils" aizsargs

Uzvara Ventspilij ļauj nostiprināties Latvijas-Igaunijas līgas četriniekā, kamēr Zeļļiem galvenā spēle šomēnes noteikti Latvijas kausa fināls pret VEF Rīga 17. februārī.