Latvijas basketbola "Užavas" kausā "Rīgas Zeļļi" apspēlē "Liepājas" vienību un iekļūst finālā

"Rīgas Zeļļi" šodien "Užavas" Latvijas kausa basketbolā pusfināla atbildes spēlē savā laukumā uzņēma "Liepāju". No "Daugavas" sporta nama ziņo sporta korespondents Matīss Timofejevs.

Pirmajā mačā 11 punktu handikapu iekrāja Zeļļi. Liepājai šodien ierindā tikai trīs pamatsastāva spēlētāji Miglinieks, Šulcs un Iļjins. Pārējie sasirguši ar gripu. Kurzemnieki gribēja spēli pārcelt, bet to neizdevās saorganizēt.

Sākums Liepājai izdevās - 3-0. Bet tad salūza kurzemnieku aizsardzība, vairākas kļūdas un Zeļļi tās izmantoja izveidojot ātrus pretuzbrukumus. Ļoti rezultatīvs bija Ričards Vanags un pirmo puslaiku rīdzinieki uzvarēja ar 50 pret 24.

Pēc pārtraukuma Vanagam palīdzēja kanādietis Osborns un rīdzinieku pārsvars palika nemainīgs. Zeļļiem uzvara ar 90 pret 65.

Divu spēļu summā + 36.

Intervija - Ričards Vanags, "Rīgas Zeļļi" aizsargs

Finālā 17. februārī Jrlgavā zeļļi spēlēs ar Ventspils - VEF pusfināla uzvarētāju.