Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēle BK "Ogre" - "TalTech/OPTIBET"

Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā janvāra izskaņā tika aizvadītas divas spēles. Play-off zonā esošā "Ogre" uzņēma "TalTech" vienību, bet Rīgā viena otrai pretī stājās "VEF Rīga" un "Latvijas Universitāte". Par spēli Rīgā stāsta mūsu korespondents Matīss Timofejevs.

Tabulā Ogre ir 7., bet Taltech 8. Uzvara Ogrei ļautu pamatīgāk nostiprināties izslēgšanas spēļu zonā, attālinoties no Igaunijas komandas par 2 uzvaru tiesu.

Spēli labāk sāka Tallinas tehniskā Universitāte iekrājot 7 punktu pārsvaru. Ogre bija precīza 4 uzbrukumus pēc kārtas un prata pārņemt vadību. Andrim Misteram 10 gūti punkti. Mājinieki bija daudz labāki cīņā par atlēkušajām bumbām, meta precīzāk un ejot pārtraukumā Ogrei + 11 - 43 pret 32.

Spēli ar teicamu aizsardzību ogrēnieši salauza 3. ceturtdaļā. Uzbrukumā rezultatīvi bija Zēbergs un Korums, mājinieku pārsvars pārsniedza jau 20 punktus. Intrigu atgriezt tallinieši nespēja. Ogrei graujoša uzvara ar 89 pret 56.