Vieglatlētikas sacensības telpās "Kuldīgas Katrīnas kauss"

"Kuldīgas Katrīnas kausā" vairākas uzvaras guva Latvijas sportisti. Tā 400 metru skrējienā pirmo vietu izcīnīja Invida Mauriņa, kas finišēja pēc 56,21 sekundes.

Intervija - Invida Mauriņa, 400 m uzvarētāja

Šajā pat 400 metru distancē vīriešiem nepārspēts palika Artūrs Pastors. Vēl vienu uzvaru Latvijai sagādāja kārtslēcējs Valters Kreišs, kurš pārlēca 5 metru un 53 centimetru augstumu, kas bija sacensību labākais rezultāts.

Intervija - Valters Kreišs, kārtslēkšanas uzvarētājs

1500 metru distancē finišā ātrākais bija austrālietis Sems Bleiks, bet 800 metru skrējienā sievietēm triumfēja turciete Dileka Kočaka. 60 metru barjersprintā, piekāpjoties tikai uzvarētājam britam Džeikam Porteram, otrais pēc 8,07 sekundēm finišēja Ralfs Zazerskis.

Intervija - Ralfs Zazerskis, 60 m/b 2.vietas ieguvējs

Dāmām 60 metru barjersprintā pirmā bija slovēniete Nika Glojnariča 8,11 sekundes. Tāllēkšanā sievietēm, aizlecot 6 metrus un 32 centimetrus tālu, uzvarēja ukrainiete Irina Nerubaļščuka. Ar 6 metru tālu lēcienu trešo vietu izcīnīja mūsu Kitija Paula Melnbārde. Vēl 60 metru sprintā dāmām ātrākā izrādījās holandiete Isabela Van Der Berga 7,55 sekundes, bet vīriešiem atkal pirmais finišu sasniedza lietuvietis Ads Dambrausks 6,69 sekundes.