Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēle BK "Ventspils" - BC "Kalev/Cramo"

Tabulā BK "Ventspils" ir ceturtā, bet BC "Kalev/Cramo" ir līdere un piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu sezonā. BK "Ventspils" pēdējās 12 spēlēs svinējusi 10 uzvaras. Šosezon komandas savā starpā tiekas pirmo reizi. Igaunijas klubam ir sastāva problēmas – viņiem ierindā ir vien 8 vīri.

Sākumā ļoti ātrs uzbrukuma basketbols. BK "Ventspils" tajā spēja turēt līdzi "Kalev/Cramo". Pēc pirmās ceturtdaļas pat priekšā mājinieki 23-21. Linarda Jaunzema rēķinā jau 11 punkti.

Pēc mazā pārtraukuma viesi daudz labāk sāka spēlēt aizsardzību – tas pavēra iespējas ātrajiem uzbrukumiem un puslaikā vadībā Igaunijas čempioni – 52-39.

Otrā puslaika sākumā BK "Ventspils" sakārtoja spēli uzbrukumā. Kurzemnieki, lielā mērā pateicoties amerikāņa El Amina sniegumam, spēja samazināt starpību līdz mīnus 3. Tuvāk tikt kurzemnieki nespēja. BC "Kalev/Cramo" stabils sniegums abos laukuma galos un uzvara ar pret.