Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēle BK "Ogre" – "Kalev/Cramo"

Ogre un Kalev Cramo ir vienīgās divas komandas, kuras šosezon spējušas uzvarēt Ukrainas komandu Prometey. Ogre mēģināja uzvarēt arī turnīra līderi, kas bija zaudējusi tikai vienā no 18 spēlēm.

Sākums Ogrei, kas cīnās par vietu izslēgšanas spēlēs, izdevās. Īpaši ceturtdaļu izskaņas. Uzbrukumā labi spēlēja amerikānis Korums un pēc pirmā puslaika mīnus 4. 34-38. Turklāt viesi palika 8 vīru sastāvā, jo traumu guva centrs Menijs Suaress.

Pēc pārtraukuma Kalev Cramo dubultoja pārsvaru.Tālāk viesiem aizbēgt neļāva Korums. Svarīgos brīžos tālmetienus realizēja Kristaps Mediss un Ogre bija spēlē.

Izskaņā tomēr ogrēnieši nespēja turēt līdzi Igaunijas komandas uzbrukuma jaudai. Kalev Cramo uzvara ar 78 pret 67.