Florbola līgas spēle sievietēm FK "Ķekava" - "NND/RJTC"

Latvijas, kā arī Latvijas un Igaunijas apvienotās līgas ietvaros šodien nūjas krustoja Ķekavas un NND/RJTC florbolistes. Pirmajā periodā NND komandai bija acīmredzams teritoriāls pārsvars, bet nekādi neizdevās to materializēt rezultātā. Un tikai perioda pēdējās sekundēs Elīna Dīce guva pirmos vārtus. Otrā perioda vidū ķekavniece Ulrika Skakovska panāca izlīdzinājumu. Tiesa, NND vienība uz to atbildēja ar diviem rezultatīviem metieniem panāca 3-1 vadību. Pēdējā periodā rezultativitāte pieauga, bet nemainīgs palika viešņu pārsvars. Viņas guva vēl 4 vārtus, uz ko mājinieces atbildēja ar 2 trāpīgiem metieniem. Līdz ar to visā spēlē NND/RJTC svinēja uzvaru pār Ķekavas komandu ar 7-3. Uzvarētāju labā trīs vārtus guva Klinta Rovīte, kas tika atzīta par mača vērtīgāko spēlētāju.

Intervija - Klinta Rovīte, "NND/RJTC" uzbrucēja

Pēc uzvaras NND/RJTC vienība tagad kļuva par līdervienību abās līgās, bet Ķekavas florbolistes ir trešās Apvienotajā un ceturtās Latvijas līgā.