Latvijas hokeja Virslīgas spēlē HS "Rīga" papildlaikā pieveic HK "Kurbads"

Pirms spēles ar oriģinālu dāvanu savu treneri Oļegu Sorokinu 50 gadu jubilejā sveica HS "Rīga" spēlētāji, pasniedzot viņam makšķerēšanas piederumus. Viņi arī labāk sāka spēli, ātrā pretuzbrukumā precīzi meta Timurs Solostejs un Rīga vadībā ar 1-0.

Vārtos ļoti labi darbojās U-20 izlases vārtsargs Linards Feldbergs.

Pēc pārtraukuma "Kurbads" tomēr dabūja ripu vārtos. Vairākumā vārtus guva Renārs Cipruss. Uz tablo 1-1.

Lai arī kurbadam bija milzīgs pārsvars vārtus tomēr guva Rīga. Perfekti nospēlēja Solostejs un mājinieki vadībā ar 2-1.

Trešā perioda sākumā veikli un skaisti nospēlēja Roberts Jekimovs. Kurbads izlīdzināja rezultātu panākot 2-2.

Uzvarētājs bija jānoskaidro papildlaikā. Tajā atkal pretuzbrukums padevās HS "Rīga", to ar precīzu metienu noslēdza Maksims Pumpiņš un nodrošināja uzvaru mājiniekiem.