Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēle "Latvijas Universitāte" - BC "Prometey"

Latvijas un Igaunijas basketbolā līgā šodien spēkiem mērojās tabulas dažādos polos esošas komandas. Latvijas Universitātes un Prometey basketbolistu spēlē rezultāts līdzvērtīgi auga tikai pirmās 5 minūtes, kad tablo rādīja 13-13. Pēc tam viss notika atbilstoši rangam, tas ir, ar Ukrainas kluba izteiktu pārākumu. Pēc pirmās ceturtdaļas jau bija +10, bet puslaiks noslēdzās vēl iespaidīgāk 56-28 Prometey labā. Liela daļa Universitātes komandas uzbrukumi beidzās bez punktiem, pretinieku pārtverto piespēļu un bloķēto metienu dēļ. Turklāt favorīti turēja augstu tempu, bet studenti skrēja pakaļ. Pēc 30 minūtēm jau gandrīz 40 punktu starpībā, bet pēdējā ceturtdaļā +50 Prometey. Gala iznākums, pārliecinoša Ukrainas kluba uzvara ar 106-60.