Latvijas sieviešu futbola izlase UEFA Nāciju līgas mačā mājās ar rezultātu 4:0 uzvar Andoru

Nāciju līgā futbolā sievietēm šodien pavisam neprastos apstākļos ziemā Latvija pret Andoru sākums aizkavējās , bet Latvijai uzvara 4-0 Par spēli plašāk Andri Auziņš.

Latvijas Andoras spēle Nāciju līgā ir vēlākā oficiāla izlašu spēle Latvijā. Sporta parka darbinieki darīja visu iespējamo, lai spēle notiktu – neilgi pirms spēles atklāšanas – atkal līnijas apsniga, atkal talkā nāca traktori un lāpstas. Futbolistēm vajadzēja ilgu laiku aprast ar ziemas auksto dvašu laukumā, kad jau futbolistes iespēlējās – spēli atkal pārtrauca, jo itāliešu tiesnese secināja, ka laukuma līnijas atkal aizsnigušas – traktori bija jākurbulē vēlreiz. Latvija dominanci pierādīja vien puslaika izskaņā – kad Karlīna Miksone eleganti divas reizes atrada brīvu Olgu Ševcovu un 2:0 Latvijas labā.

Ševcova Miksones piespēli izmantoja vēlreiz otrā puslaika sākumā un bija skaidrs, ka Latvijas valstsvienība uzvaras grožus neizlaidīs ne pa kam – vēl jo vairāk – uz maiņu nākusī Anastasija Poļihoviča guva ceturtos vārtus un Latvijas valstsvienībai trešā uzvara Nāciju C līgā.

Intervija - Karlīna Miksone, Latvijas sieviešu futbola valstsvienības uzbrucēja

Nāciju līgā Latvijai vēl viena spēle izbraukumā Maltā un šobrīd Latvija saglabā izredzes uzvarēt savā grupā, lai nodrošinātu nākamajā Nāciju līgā jau spēlēt līmeni augstāk.