TTT basketbolistes uzvar Pirejas "Olympiacos" un nodrošina pirmo vietu Eiropas kausa F grupā

Eiropas otro spēcīgāko turnīru Eirokausu TTT iesākusi žilbinoši uzvarot pirmās 4 spēles. Viesos pārspēta arī Grieķijas Olympiacos ar Kristīni Vītolu priekšgalā.

Atbildes spēlē Rīgā TTT sāka ar teicamu aizsardzību un 7-0 izrāvienu. Lauvas tiesu no mājinieču punktiem guva amerikāniete Kira Lamberte. Viešņas gan spēja sakārtot uzbrukumu un pēc 1. ceturtdaļas rīdzinieču pārsvars bija vien 4 punkti. Mājinieces labāk uzbruka gan no divpunktu, gan trīspunktu distances un ejot pārtraukumā pārsvars pieauga vien līdz 5 punktiem 31 pret 26. Tā kā Lambertei īsti neatradās palīdzes attālināties no Olympiacos īsti neizdevās. Viešņu sastāvā 1. puslaikā Kristīne Vītola guva 2 punktus.

2. puslaika sākumā jaudīgi uzbrukumā spēlēja Grieķijas klubs. Iespēlēties sāka Vītola un pēc vairākiem labiem uzbrukumiem viešņas jau minimālā vadībā. TTT reaģēja uzreiz un neļāva Olympiacos aizbēgt. Uzbrukumā labi spēlēja francūxiete Margo Klavo un pirms pēdējām 10 minūtēm rīdziniecēm plus 8. Galotne bija saspringta – Olynmpiacos tika līdz mīnus 2, bet izšķirošā brīdī precīza bija Lamberte. TTT nosargja uzvaru ar 59-55. Rīdziniecēm visvairāk punktu 23 Lambertei, bet Olympiacos sastāvā otra rezultatīvākā ar 11 punktierm bija Vītola.