Latvijas futbola Virslīgas spēle "Riga FC" - SK "Super Nova Salaspils"

Lai arī Skonto stadionā laukumā devās tabulas pretējos polos esošas komandas, kuras šķīra 67 punktu starpība, pastarīši no Salaspils nerespektēja favorītus, un jau savā pirmajā uzbrukumā 6.minūtē par pārsteigumu guva vārtus. Rezultatīvs bija kamerūnietis Rostans Ndijiki. Tad iniciatīvu stabili pārņēma laukuma saimnieki un periodiski apdraudēja viesu vārtus. Tomēr savā vietā bija Super Novas vārtsargs Vjačeslavs Kudrjavcevs. Pirmais puslaiks tā arī beidzās 1-0 Salaspils futbolistu labā. Brieda sensācija. Otrajā puslaikā praktiski visu laiku uzbruka tikai un vienīgi Riga FC futbolisti, bet Super Nova tikai atsitās. Līderiem bija 3 labas izdevības, bet atkal pretiniekus glāba vārtsargs. Likās, ka spēle tā arī beigsies. Taču pamatlaika beigās pēc stūra sitiena peruānis Luiss Iveriko panāca izlīdzinājumu. Super Novas futbolisti gan epizodi apstrīdēja, uzskatot, ka bija noticis uzbrukums viņu vārtsargam. Tomēr varti tika ieskaitīti un Rīga un Super Novas cīņā fiksēts negaidīts neizšķirts 1-1.

Intervija - Raivis Jurkovskis, "Riga FC" pussargs

Tādējādi pēc šī neizšķirta Riga FC savu pārsvaru pār RFS samazināja no trim līdz vienam punktam.