Latvijas - Igaunijas basketbola līgas spēlē BK "Ogre" pārliecinoši uzvar "Valmieru"

Ogrēnieši šķīrušies no 2 spēlētājiem, bet klāt nācis amerikānis Naidžels Džonsons, kurš sezonu iesāka Rīgas Zeļļos.

Spēles sākums aizkavējās, jo nedarbojās rezultāta tablo, tika pieņemts lēmums spēlēt bez tā.

Maču labāk iesāka Ogre – izpaudās viņu fiziskais pārspēks. Rezultatīvi bija Rihards Zēbergs un amerikānis Endrjū Korums. 1. ceturtdaļa uzvarēta ar 19:9 - valmierieši pirmajās desmit minūtēs trāpīja vien 2 no 15 metienus no spēles....

Pēc mazā pārtraukuma valmieriešus spēlē turēja pieredzējušais Jānis Kaufmanis – viņa kontā 7 punkti pusotras minūtes laikā. Palīgi gan neatradās – Ogre pēc 1. puslaika priekšā ar 41:31.

Otrā puslaika ievadā Valmiera paātrināja spēli – pietuvojās līdz mīnus 4, bet salauzt spēli nespēja. Izšķirošajā brīdī Ogres uzbrukumu ieslēdza Kristaps Dārgais un Kārlis Apsītis. Viņi atjaunoja 10 punktu pārsvaru, un palielināja to līdz 15 punktiem.

Mača izskaņā bez pārsteigumiem. Ogrei droša uzvara ar pret. Amerikānim Džonsonam punkti, Zēbergam.

Intervija - Rihards Zēbergs, BK "Ogre" aizsargs

Uzvara Ogrei dod neitrālu bilanci 4-4, tas ļauj atgriezties izslēgšanas spēļu zonā.