Latvijas hokeja Virslīgā Kauņas ''City'' atspēlē trīs vārtu deficītu un pārspēj ''Prizmu''

Rīgas Prizma šogad Baltijas čempionātam nokomplektējusi spēcīgu sastāvu – tai skaitā pāris valstsvienībā spēlējuši veterāni Maksims Širokovs, Armands Bērziņš, Edijs Brahmanis, Jānis Auziņš, bet šodien laukumā nedevās Miķelis Rēdlihs un Georgijs Pujacs. Prizmas un Lietuvas čempiones Kauņas sezonas pirmajā spēkošanās reizē šķita, ka uzvarētāj jau ir skaidrs – 45 sekunžu laikā divi vārti Prizmai, bet līdz trešdaļas beigām jau 3:0 par labu rīdziniekiem. Kauņā spēlē pat 12 leģionāri – arī soms, čehi un slovāki – tieši lietuviešu ārzemnieku meistarības dēļ otrā perioda beigās lietuvieši visu sagrieza kājām gaidā, mazākumā divi vārti minūtes laikā deva 3:2, bet vēl pēc mirkļa atkal mazākumā jau 3:3. Nepiedodamas kļūdas prizmiešiem - turpinājās arī noslēdzošajā trešdaļā esot vadībā ar 4:3 ielaisti divi vārti ļaujot Lietuvas čempionei līksmot 4:5 uzvara viesiem.

Intervija - Patriks Zabusovs, HK "Prizma" uzbrucējs

Patrikam Zabusovam šodien vārti un rezultatīva piespēle – piedāvājumi ārzemēs šobrīd nav tīkami, tāpēc jārāda labāks sniegums, lai atkal varētu spēlēt spēcīgā ārzemju līgā.