Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēlē BK "Ogre" sīvā cīņā piekāpjas "Avis Utilita Rapla"

Ogres un Raplas spēkošanās bija ne tikai pirmā Latvijas-Igaunijas līgas spēle Latvijā, bet pirmā oficiālā spēle jaunuzceltajā Ogres sporta arēnā, kur satilpst pat pusotrs tūkstotis skatītāju. Līdzjutējiem ne tikai lieliska basketbola izrāde, bet arī uzrunas pirms spēles. Pirmos punktus Arēnā Ogre gan iemeta Raplas basketbolisti, bet soda metienus realizēja Gustavs Kampuss, no spēles pirmais precīzais metiens ilggadējam ogrēnietim Rihardam Zēbergam, kurš ir tikai viens no trim Ogres pamatsastāva basketbolistiem, kurš palicis komandā no iepriekšējās sezonas. Svaigajā laukumā labāk jutās igauņi – viņiem ātri vien desmit punktu pārsvars, mājnieki atbildes gājienu deva puslaika izskaņā, kad beidzot sāka trāpīt tālmetienus, spilgtas epizodes aizsardzībā un vienā acumirklī atpūtā ejot jau +4 Ogrei.

Identisks četru punktu pārsvars ogrēniešiem vēl ceturtajā ceturtdaļā, bet pēdējā minūtē gan neizšķirts, Ogrei pat divas iespējas nokārtot pēdējo uzbrukumu, bet nesekmīgi – divas kļūdas izpaliekot pat metienam pa grozu. Jāspēlē papildlaiks – arī tajā pie -2 pēdējais uzbrukums Ogrei, bet Kārlim Apsītim pēdējais trejacis grozā nekrita un Ogrei debijā jaunajā hallē zaudējums 75:77

Intervija - Rihards Zēbergs, BK "Ogre" aizsargs

Rīt Latvijas-Igaunijas līgā trīs spēles ar Latvijas kubu dalību. Latvijas čempione VEF Rīgai un Valmierai viesos spēles pret Taltech un Tallinas Kalev, bet debija turnīrā jaunajam klubam Rīgas Zeļļi, kas Arēnā Rīga uzņems igauņu Keilu.