RFS futbolisti trešo reizi šosezon pārspēj "Liepāju"

Spēle bija svarīga abām komandām. RFS tāpēc, ka tā turpina cīņu par zeltu ar Riga vienību, bet liepājnieki pretendē uz bronzas pozīcijām un Eiropas kausu turnīru.

Spēles rezultāts tika atklāts ļoti ātri. Liepājnieki pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un RFS futbolists Jānis Ikaunieks no 11 metru atzīmes guva pirmos vārtus. Puslaika vidū laukuma saimnieki pārsvaru dubultoja, kad labs un precīzs tālsitiens padevās Petram Marešam. Puslaika beigās vienības jau apmainījās ar bīstamām izdevībām, bet rezultāts nemainījās.

Otrais puslaiks sākās ar sekmīgu Liepājas uzbrukumu un Roberts Meļķis vienubrīd intrigu atjaunoja. Tiesa, ne uz ilgu laiku, jo pavisam drīz Žiga Ļipuščeks RFS labā atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Rīdzinieki varēja gūt arī ceturtos vārtus, taču nedaudz pietrūka precizitātes. Beigās likumsakarīga RFS uzvara ar 3-1.

Intervija - Mārcis Ošs, RFS aizsargs

Tagad RFS ir panākuši līderus Riga FC, tomēr pēdējie vēl pašlaik spēlē pret Audas komandu.