"TTT Rīga" Eirolīgas kvalifikācijas spēlē zaudē "ACS Sepsi-SIC"

Pirms nedēļas TTT Rīga viesos Rumānijā TTT viesos zaudēja septiņkārtējai valsts čempionei ar 54:59. Lai galvaspilsētas tiktu nākamajā kārtā jāuzvar ar sešu punktu pārsvaru.

Abas komandas sāka ar daudz divcīņām, bet pirmo reizi bumba tīklam cauri krita otrajā minūtē. Precīza bija francūziete Margo Klavo. Pirmo ceturtdaļu mājinieces noslēdza ar divu punktu pārsvaru, lai gan bijas realizējušas tikai 5 no 20 divpunktniekiem. Taču jau no otrās ceturtdaļas sākuma vadībā izvirzījās "ACS Sepsi-SIC" basketbolistes un puslaika pārtraukumā devās ar trīs punktu pārsvaru. Trešās ceturtdaļas noslēgumā rumānietes tika ārā no neizšķirta un bija vadībā ar 46:39. Noslēdzošā ceturtdaļa pagāja nervozi, bet mača beigās ar 47% metienu precizitāti panākums rumānietēm - 62:63.

Rezultatīvākā TTT rindās ar 17 punktiem bija Vanesa Jasa. TTT spēja realizēt vien 36% metienu.

Intervija – Vanesa Jasa, "TTT Rīga" basketboliste

Par komandas spēli liecināja arī tas, ka TTT ar punktiem trešajā ceturtdaļā bija atzīmējušās 8 basketbolistes, kamēr viesēm tikai 5.