Eiropas kausa spēle futbolā "Valmiera FC" - "Olimpija"

Jāņa Daliņa stadions vēsturisko maču uzņēma ar pilnām tribīnēm. Vidējā līnijā valmierieši veica divas izmaiņas salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli, gatavojot agresīvāka uzbrukuma plānu. Labāk iesāka viesi, taču Valmieras aizsardzība bija stabila. 33. minūtē apspēlējot vairākus Valmieras futbolistus, atkārtoti pie bumbas soda laukumā tika Rui Pedro Silva, kurš arī guva pirmos vārtus.

Intervija - Daniels Balodis, "Valmieras FC" komandas kapteinis

Spēles otrajā daļā viesi stabili spēlēja no aizsardzības, izveidojot vārtu gūšanas momentus. Vienu no tiem pēc stūra sitiena izdevās realizēt Ahmetam Muhamedbegovičam. Puslaika vidū Valmiera guva vārtus, bet tas notika aizmugures stāvoklī. Nākamajā reizē bumba vārtos nonāca godīgā ceļā, precīzs bija Kamilo Mena.

Līdz ar zaudējumu 1:2 Čempionu līgas kvalifikācijas mačā, Valmierai Eirokausu sezona nebeidzas. Latvijas čempioni spēlēs Eiropas Konferences līgas kvalifikācijas turnīrā, tiekoties Sanmarīno "Tre Penne".