Latvijas futbola Virslīgas spēle FK "Tukums 2000 / TELMS" - FK "Liepāja"

Latvijas futbola Virslīgas septītās kārtas izspēle iesākās ar «Liepājas» uzvaru 3:0 izbraukumā pret «Tukumu 2000/Telms».

Liepājnieki pamatu uzvarai ielika spēles pirmajā pusstundā, kad viesi guva divus vārtus. 17. minūtē pēc ukraiņu aizsarga Jurija Mates tālas piespēles uzbrukuma smailē bumbu tehniski meistarīgi uztvēra ganietis Deivids Anans, kuru paklupināja tukumnieku vārtsargs Sergejs Vilkovs. Piespriesto 11 metru soda sitienu filigrāni veica pieredzējušais «Liepājas» uzbrukuma līderis Dodo, brazīlietim bumbu ieraidot vārtu labajā augšējā stūrī 1:0. Kurzemnieki pārsvaru dubultoja (2:0) 31. minūtē, kad Jānis Krautmanis raida bumbu «Tukuma 2000» vārtu tālajā stūrī.

Iespaidīgs vārtu guvums padevās «Liepājas» kapteinim Tīdenbergam, kurš 69. minūtē spēcīgā tālsitienā no aptuveni 25 metru attāluma bumbu ieraidīja vārtu tālajā augšējā stūrī (3:0), vārtsargam Vilkovam pat neizlecot pēc bumbas.