LBL ceturtdaļfināls "LU" - BK "Liepāja"

Mēs turpinām ar basketbolu. LBL pusfinālā šovakar iekļuva Liepājas basketbolisti, kuri trešo reizi uzvarēja Latvijas Universitāti. Turpina Normunds Melderis.

Ņemot vērā kopējo rezultātu, Latvijas Universitātes basketbolistiem vairs nebija kur atkāpties. Par spīti viņu apņēmībai liepājnieki vēl pirmajā ceturtdaļā ieguva 11 punktus. Otrajā ceturtdaļā gan Universitātes vienībai izdevās viesus panākt. Tomē ne uz ilgu laiku, jo līdz lielajam pārtraukumam Liepāja atjaunoja 15 punktu pārsvaru 44-29. Otrajā puslaikā jau lieli pavērsienu nebija. Viesi piekopa ciešu individuālo aizsardzību, bet mājiniekiem bija problēmas ar grozu iekarošanu. Liepājas basketbolisti itin stabili turēja vadības grožus savās rokās, un Universitātes basketbolistiem nebija īsti iespēju aizķerties aiz uzvaras. Liepāja svinēja pelnītu uzvaru ar 71-54, un, uzvarot sēriju ar 3-1 iekļuva pusfinālā.

Intervija- Kārlis Žunda, BK “Liepāja” basketbolists

Pusfinālā Liepājas basketbolistiem pretī stāsies ļoti nopietns pretinieks - VEF Rīga. Savukārt otrajā pārī cīnīsies Ventspils un Ogres vienības.