LBL ceturtdaļfināla spēle BK "Ogre" - " Valmiera Glass/ ViA"

Pēc zaudējumiem pirmajās divās spēlēs Valmierai vairs nebija kur atkāpties. Vidzemnieki spēli sāka art lielu enerģiju un labu uzbrukumu. Ievadā Valmierai sešu punktu pārsvars. Ļoti produktīvs bija amerikāņu centrs Tervels Beks – viņam 8 gūti punkti.
Pēc pārtraukuma ļoti līdzvērtīgs basketbols, bet pašā 1. puslaika izskaņā 8 punktu izrāviens padevās Ogrei. Uzbrukumā labi darbojās Dārgais, Taltons un Apsītis. Pēc pirmā puslaika priekšā Ogre 51-47.
Otrajā puslaikā spēle punkts punktā. 3.ceturtdaļas beigās un 4. ceturtdaļas sākumā Ogrei izrāvienu sarūpēja Dārgā un Apsīša sadarbība. Tas deva 6 punktu handikapu. Kristapam Dārgajam triple double – divciparu rādītāji gūtajos punktos, atlēkušajās bumbās un rezultatīvajās piespēlēs. Ogrei par labu nāca garais soliņš – punktus guva 9 spēlētāji, kamēr Valmierai pieteikumā kopumā bija vien 8 vīri. Viesi nespēja atgūties – galotnē labāki bija ogrēnieši – viņiem pārliecinoša uzvara ar 103 pret 81 un vieta pusfinālā.