LBL ceturtdaļfināla sērijas 3.spēle BK "Liepāja" - "Latvijas Universitāte"

0.0
Latvijas basketbola līgā turpinās ceturtdaļfināls. Šodien Liepāja uzņēma Latvijas universitāti sērijas trešajā spēlē. No Liepājas Matīss Timofejevs.

Līdz šim sērijā līdz 3 uzvarām neizšķirts 1-1. Sērijas trešais mačs šādā situācijā bieži uzskatīts par svarīgāko. Liepājas sastāvā pēc mēneša izlaišanas atgriezās uzbrucējs Roberts Freimanis.
Sākums ļoti līdzīgs ar biežām vadības maiņām.
Pirmās ceturtdaļas beigās un otrās ceturtdaļas sākumā, laba aizsardzība un pacietīgs uzbrukums Liepājai deva 11 punktu pārsvaru. Kirzemnieku rindās produktīvs no dažādām distancēm bija centrs Kārlis Šiliņš. Viņam pirmajās 20 minūtēs 17 gūti punkti! Pēc pirmā puslaika drošā vadībā Liepāja 44-31.
Pēc pārtraukuma LU nespēja lauzt spēli. Studentiem nebija pa spēkam apturēt Šiliņu. 2 punktu metienus Liepāja realizēja vairāk nekā ar 55% precizitāti un pārliecinoši uzvarēja ar 84 pret 71.
Kārlim Šiliņam 24 gūtu punkti.

Intervija - Kārlis Šiliņš, BK “Liepāja” centrs

Lai iekļūtu pusfinālā Liepājai nepieciešama vēl viena uzvara.  Nākamais mačs sestdien Rīgā.