LBL ceturtdaļfināla spēle BK "Liepāja" - "Latvijas Universitāte"

Šodien Latvijas Basketbola līgā sākušies arī otrā ceturtdaļfināla dueļa mači. ''Liepāja'' savā laukumā uzņēma ''Latvijas Universitāti'', kuru nav apspēlējusi kopš 2020./2021. gada sezonas. Par spēli vairāk stāsta korespondents Matīss Timofejevs.

Gan šajā gan pērnajā sezonā komandas savā starpā tikušās 4 reizes un visās spēlēs uzvarēja Latvijas Universitāte. Kurzemnieki ļoti alka revanšu un spēli sāka ar lielisku izrāvienu 12-0. Ļoti rezultatīvs bija Kristaps Miglinieks, kurš profesionāli nebija spēlējis kopš 2019.g. un Liepājai no Nacionālās līgas Grobiņas komandas pievienojās vien martā.

Artūra Visocka Rubeņa vīri lieliski spēlēja aizsardzībā un dominēja uzbrukumā. Migliniekam palīdzēja kurzemnieku sezonas labākais punktu guvējs Kārlis Šiliņš un Liepāja pirmo puslaiku uzvarēja ar 53 pret 32.

Pēc pārtraukuma intriga tā arī neatrada ceļu līdz Liepājas Olimpiskajam centram. Mājinieku pārsvars saglabājās 20 punktu robežās. Liepājai ļoti pārliecinoša uzvara ar pret.

Intervija - Kristaps Miglinieks, BK “Liepāja” aizsargs

Ceturtdaļfināla sērijā līdz 3 uzvarām liepājnieki vadībā ar 1-0. Otrā spēle pirmdien Rīgā.