Latvijas hokeja Virslīgas ceturtajā finālspēlē HK "Zemgale/LLU" pārspēj HK "Mogo/LSPA"

Šovakar Jelgavas ledus hallē vietējā ''Zemgale/LLU'' uzņēma ''Mogo/LSPA'', aizvadot Latvijas hokeja Virslīgas ceturto finālspēli. No Jelgavas ziņo korespondents Andris Auziņš.

Ceturtā finālsērijas spēle šajā duelī noteikti atslēgas spēle – Jelgavas uzvara ļautu Latvijas čempionei nonākt tikai vienas uzvaras attālumā no otrā titula pēc kārtas.

Spēles sākumā gan labāki momenti pat Ģirta Ankipāna trenētajai “Mogo” vienībai – tiesa savas iespējas šovakar HK «Mogo/LSPA» nespēja izmantot. HK «Zemgale/LLU» nevainojami spēlēja ripas atņemšanā HK «Mogo/LSPA» aizsardzības zonā un jau pirmajā periodā 2:0 par labu mājniekiem – vārti Pēterim Purmalim un Gatim Gricinskim.

HK «Mogo/LSPA» neveiksmes savu iespēju izmantošanā turpinājās vairākkārt izspēlējot teju līdz tukšiem vārtiem ripa ne pa kam nelidoja Ērika Vītola sargātajos vārtos, Zemgalei trešajā periodā bija teicama iespēja pārtraukt visas diskusijas par uzvarētāju šajā spēlē, bet intrigu saglabāja Henrijs Ančs atvairot Artūra Homjakova soda metienu. Pēdējās minūtēs HK «Mogo/LSPA» Reinis Lejnieks vienus vārtus atguva vēl vairāk saasinot intrigu, bet noslēgumā HK «Zemgale/LLU» ripu iemeta tukšos vārtos 3:1 uzvara Zemgalei un sērijā līdz četrām uzvarām tads pats 3-1 pārsvars Zemgalei.