"TTT Rīga" pirmais panākums pret "RSU"

Šodien Sieviešu Baltijas basketbola līgā trīs spēles: "Kibirkštis" – BS "Rīga juniores", "Liepāja" – "Šiauliai" un "TTT Rīga" - "RSU". Par spēli "TTT Rīga" - "RSU" no "Rimi" Olimpiskajā centra ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

Līdzšinējās abās tikšanās reizēs pārāka bija RSU komanda, sastāvu pastirpinājušā TTT Rīga bija gatava revanšam. Rezultātu atklāja pieredzējušā Gunta Baško. Turpinājumā RSU labāk saspēlējās savā laukuma pusē, izmantojot pretinieču kļūdas. Taču TTT pirmo ceturtdaļu noslēdza ar +2 uzvaru un puslaika pārtraukumā devās ar panākumu 44:38. RSU nesekmējās metieni no trīspunkta līnijas realizētas tikai četras no 22 iespējām.

Intervija - Ilze Jākobsone, “TTT Rīga” basketboliste

Pēc puslaika pārtraukuma TTT pārliecinoši soļoja pretī uzvarai un beigās panākums ar 86:72.