Latvijas telpu futbola Virslīga. "RFS Futsal" - FK "Madona"

Latvijas virslīgas čempionātā telpu futbolā veiksmīgi turpina spēlēt šogad izveidotā RFS Futsal komanda. Tajā gan sapulcināti virkne Latvijā ļoti pazīstami futbolisti. Šodien tās spēku izjuta Madonas vienība. Lai arī nevarētu teikt, ka RFS pārsvars būtu bijis nomācošs, viņi daudz labāk izmantoja savas izdevības. Tā pirmajā puslaikā vicelīderi guva četrus bezatbildes vārtus, bet pēc pārtraukuma bumba viesu vārtos ciemojās vēl 8 reizes. Uz to madonieši atbildēja ar vieniem vārtiem. Summā sanāca rīdzinieki guva pārliecinošu uzvaru ar 12-1. Viņu labā pa 3 vārtiem guva Germans Matjušenko un Maksims Neverovskis, bet divreiz izcēlās Konstantīns Zaborovskis. Pēc uzvaras RFS Futsal joprojām atpaliek par 3 punktiem no līderiem Petrow/Beitar futbolistiem.