Latvijas - Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - "Kalev/Cramo"

Šī spēle tika gaidīta ar lielu nepacietību, jo «VEF Rīga» atradās ceturtajā, bet «Kalev/Cramo» otrajā vietā. Tomēr intrigas ziņā tā lika vilties. Pirmās minūtes rezultāts auga līdzīgi. Tomēr jau ceturtdaļas beigās ar Kristera Zorika pūlēm «VEF Rīga» panāca jau 12 punktu pārsvaru. Otrajā ceturtdaļā Igaunijas kluba situācija kļuva pavisam neapskaužama jau ceturtdaļas vidū rīdziniekiem plus 20, bet puslaiks beidzās vēl izteiksmīgāk 53-30.

Pēc pārtraukuma nekas nemainījās – «VEF Rīga» ieguvuši būtisku pārsvaru, turēja «Kalev/Cramo» basketbolistus no sevis pienācīgā attālumā. Trešās ceturtdaļas beigās laukuma saimnieki sasniedza lielāko 27 punktu pārsvaru. Epizodiski viesi to samazināja. Taču tūlīt pat mūsējie to atjaunoja. Galarezultāts - pelnīta «VEF Rīga» uzvara ar 91-67.

Intervija - Māris Gulbis, “VEF Rīga” uzbrucējs

Panākums ļauj «VEF Rīga» samainīties ar «Kalev/Cramo» pozīcijām un pakāpties un otro vietu tabulā aiz “Prometey” basketbolistiem.