Florbola līgas spēle vīriešiem "Lekrings" 3:5 FBK "Valmiera"

0.0

Lielais Vidzemes derbijs reti, kad liek vilties – atbraukuši uz Cēsīm viesi no Valmieras jau no pirmajām minūtēm rādīja ļoti kvalitatīvu spēli piespiežot Lekringam aizsargāties. Līdz otrās trešdaļas beigām gūti tikai trīs vārti – vadībā valmierieši – 2:1. Abi viesu vārti kapteinim Mārtiņam Brokam un Lekringam bija jābūt laimīgiem, ka pretiniekiem tikai vienu vārtu pārsvars.

Pēdējās 20 minūtēs Lekrings laukumā beidzot sūtīja savu uzbrukuma līderi Edgaru Puriņu – ar viņu laukumā no 1:3, Lekrings īsā laikā guva divus ātrus izlīdzinot rezultātu 3:3. Pēdējais vārds gan valmieriešiem aizraujoties uzbrukumā Lekrings atkal iekrita aizsardzībā un valmierietis Kevins Šmits apbēdināja savu bijušo komandu Lekringu gūstot uzvaras vārtus 4:3, tiesa punktu ar metienu tukšos pielika Ričards Eglītis – 5:3 ļoti svarīga uzvara Valmierai!

Intervija - Kevins Šmits, FBK “Valmiera” aizsargs

Uzvara ļauj Valmierai kļūt par Virslīgas līdervienību, līdz 5. novembrim Latvijas līgā vēl pāris spēles, bet tad izlašu pārtraukums, jo novembra sākumā jau Pasaules čempionāts Šveicē ar Latvijas valstsvienības dalību.