Mestis līgas spēle HK "Zemgale/LLU" 1:3 Kokolas "Hermes"

0.0

Latvijas čempioniem šodien pārbaudījums Mestis līgā pret Kokolas ''Hermes'' komandu, kas ierindojas septītajā vietā turnīra tabulā. Tikmēr Zemgales vienība ieņem trīs pozīcijas zemāk.

Pirmajās spēles minūtēs abas komandas aprada viena ar otru. Taču arvien vairāk uzburkumus veidoja Somijas hokejisti. Mājinieki disciplinēti darbojās savā aizsardzības zonā. Sešas minūtes pirms trešdaļas beigām Zemgalei vairākums, kas netika izmantots. Bet tad atbildēja viesi. Mazāk nekā divas minūtes pirms trešdaļas beigām viesi atklāja rezultātu.

Otrajā periodā mājinieki daudz laika pavadīja uzbrukuma zonā. Neiztika arī bez asumiem.  Zemgales aktivitāte vainagojās ar vairākuma iespēju. Pēc sīvas cīņas vārtu priekšā Kristaps Roķis guva pirmos vārtus Zemgalei un izlīdzināja rezultātu - 1:1 pēc spēlētām 40 minūtēm.

Trešajā periodā abas komandas spēlēja piesardzīgi, bez daudz vārtu gūšanas iespējām. Tomēr tāda radās Hermes spēlētājiem pretuzbrukumā, ko viņi arī izmantoja. Trešo ripu viesi raidīja tukšos vārtos.