Madonā turpinās Pasaules kauss rollerslēpošanā

Vakar Madonā sākās Pasaules kausa posms rollerslēpošanā, kur pulcējās sportisti no 13 valstīm. Sacensībās piedalās ap simts dalībniekiem, šorīt pie medaļām tika arī latviešu sportisti komandu sprintā.

Jau septīto reizi sporta trasē “Smeceres sils” norisinās Pasaules kausa posms rollerslēpošanā. Vakar vienīgo medaļu Latvijai sacensību pirmajā dienā izcīnīja 19 gadus vecā rīdziniece Samanta Krampe - viņai bronza 7,5 kilometru klasiskajā distancē. Tikmēr šodien bija kārta komandu sprintam 10,2 kilometru startā. Junioru grupā vīriešiem Rainers Paeglis un Lauris Kaparkalējs ierindojās trešajā vietā. Savukārt dāmas Samanta Krampe un Linda Kaparkalēja bija ātrākās savās braucienā.

Intervija - Samanta Krampe un Linda Kaparkalēja, Latvijas junioru rollerslēpotājas

Pieaugušo konkurencē Kitija Auziņa un Estere Volfa izcīnīja bronzu, tikmēr kungi Niks Saulītis un Raimo Vīgants mājas trasē ieguva zeltu.

Intervija - Raimo Vīgants un Niks Saulītis, Latvijas rollerslēpotāji

Nedēļas nogalē rollerslēpošanā gaidāmi skatītājiem aizraujošie starti Madonas pilsētas ielās.