LBL pusfināls. "VEF Rīga" - "Latvijas Universitāte"

Latvijas basketbola līgas finālā iekļuvuši VEF Rīga basketbolisti, kuri trešo reizi pēc kārtas pārspēja Latvijas Universitātes komandu. Vairāk stāsta mūsu korespondents Normunds Melderis.

Pirms abu komandas trešās savstarpējās spēles intrigas par tās iznākumu bija pamaz, jo tomēr meistarības starpība ir acīmredzama. Par spīti tam šoreiz Latvijas Universitātes basketbolisti bija noskaņojušies “parādīt zobus” vefiešiem, un punktus komandas krāja itin līdzīgi. Tā otrās ceturtdaļas vidū studenti bija pat vadībā ar 33-29. Puslaika beigās VEF pārņēma vadība, un, atpūtā ejot, rezultāts bija 46-38. Otrajā spēles daļā nekas būtiski nemainījās. VEF turēja vadības grožus, bet Universitātes basketbolisti nekur tālu viņus neatlaida. Tikai trīs minūtes pirms spēles beigām Kristers Zoriks ar tālmetienu panāca 12 punktu vadību. Cīņas galarezultāts 87-78 VEF Rīga labā, un sērijā uzvara pār Latvijas Universitāti ar 3-0.

Intervija - Kristers Zoriks, “VEF Rīga” aizsargs

Otrajā pusfinālā starp Ogres un Ventspils klubiem sērijā ir neizšķirts 1-1. Trešās spēle notiks rīt Ventspilī.