Latvijas čempionāts. Pusfināls. HK "Olimp/Venta 2002" 1:2 HK "Mogo/LSPA"

Sērijas ceturtajā spēlē uzvaras gadījumā čempione HK «Olimp/Venta 2002» nonāktu uzvaras attālumā no otrā fināla pēc kārta, turklāt čempioniem pret HK «Mogo/LSPA» savā laukumā pēc diskvalifikācijas sastāvā atgriezās arī Koba Jass. Spēles sākumā HK «Olimp/Venta 2002» izveidoja vairākus labus uzbrukumus, bet izslēgšanas spēļu debitantu pamatvārtsarga pozīcijā Linardu Lipski pārspēt tā arī neizdevās. Viss kājām gaisā sagriezās otrās trešdaļas izskaņā, labākā vairākuma realizētāja ātri dabūja divus vairākumus un 2:0 HK «Mogo/LSPA» labā. Precīzi Kārlis Ozoliņš un Rūdolfs Polcs. Tālāk sekoja arī kārtīga izplūkšanās. Asinis laukumā nāca par labu “Olimpam”, pērnās sezonas vērtīgākais hokejists Miķelis Rēdlihs deva cerības HK «Olimp/Venta 2002». Pēdējā minūtē spēlējot bez vārtsarga HK «Olimp/Venta 2002» centieni tik apslāpēti un HK «Mogo/LSPA» uzvara 2:1, sērijā tagad 2:2

Intervija - Kārlis Ozoliņš, HK «Mogo/LSPA» uzbrucējs

Dūru vicināšana pēc finālsvilpes tikai pierāda, ka šajā sērijā vēl nekas nav beidzies. Sērijas ceturtā spēle sestdien HK «Mogo/LSPA» laukumā, bet rītdien 19:30 LTV7 otrs pusfināls HK «Liepāja» - HK «Zemgale/LLU».