Latvijas čempionāts hokejā. HK "Mogo/LSPA" - HK "Olimp/Venta 2002"

Pēc neaptīkamā zaudējumu 1.pusfinālsērijas mačā HK «Mogo/LSPA» hokejisti pret HK «Olimp/Venta 2002» laukumā devās apņēmības pilni revanšēties. Jau pirmajā periodā tas materializējās divos vārtu guvumos, kad izcēlās Kārlis Bucenieks un Jānis Ozoliņš. Spēles liktenis kļuva skaidrs otrās trešdaļas sākumā, kad ar pusminūtes intervālu ripa vēl divreiz pabija HK «Olimp/Venta 2002» vārtos. Par to parūpējās Rūdolfs Polcs un jau minētais Ozoliņš. Tūlīt HK «Olimp/Venta 2002» nomainīja vārtsargu, bet tas neko vairs nemainīja. Perioda beigās Ričards Grīnbergs jau panāca 5-0 HK «Mogo/LSPA» labā. Pēdējās 20 minūtēs tika gūti vieni vārti, ko panāca HK «Mogo/LSPA» uzbrucējs Lauris Bajarūns, kā arī izcēlās vairāki kautiņi. Spēles iznākumu tie neietekmēja – pārliecinošs HK «Mogo/LSPA» revanšs ar 6-0. Sērijā rezultāts ir 1-1. Šī pusfināla trešā spēle notiks otrdien – HK «Olimp/Venta 2002» laukumā.