Latvijas - Igaunijas basketbola līga. "Latvijas Universitāte" - "Tallinna Kalev"

Sezonu ļoti veiksmīgi sākušie, bet tad piebremzējušie Latvijas Universitātes basketbolisti savā uzņēma lejasgalā esošos Tallinas “Kalev” spēlētājus. Pēc pirmajām 5 līdzīgām minūtēm pamazām vadību ieguva studenti. Pakāpeniski to attīstot, puslaiku Universitāte pabeidza ar 15 punktu pārsvaru. Pēc pārtraukuma nekas nemainījās, un mājinieki visu laiku atradās 15-20 priekšā “Kalev”. Pēdējās četrās minūtēs studenti pamanījās guva vairākus grozus pēc kārtas, un, skanot beigu sirēnai, jau bija gandrīz plus 30. Galarezultāts 92-64.

Intervija - Alberts Putāns, LU aizsargs

Latvijas Universitātes basketbolistiem tā ir sestā uzvara 21 spēlē, un viņi joprojām ir tabulas desmitajā pozīcijā.